Jinke 1pair Пред Шок SEBS Големина-Една Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Тојота Previa

Jinke 1pair Пред Шок SEBS Големина-Една Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Тојота Previa

-90 %

DEN 959.76

Ново

Това е достапна

Објектот Висина: 10cm
Земја/Регион на Производство: Кина
Материјал Тип: sebs
Осветленост Дел Број: SEBS0001-1/2
За Возило Брендови/Модел: Тојота
Специјални Функции: Заштита
Previa-Година: 1994,1996,1995,1997
Производителот Дел Број: SEBS0001
Објектот Тежина: 1.5kg
Тојота Модел: Previa
Објектот Должина: 25cm
Објектот Ширина: 15cm
Поставување на Возило: ПРЕД

Најдобрите понуди во категоријата