Leige Накит Хром Diopside Прстен Природни Зелени скапоцен камен Свадба Ангажман Прстени за Жените 925 Sterling Silver Перница Намали

Leige Накит Хром Diopside Прстен Природни Зелени скапоцен камен Свадба Ангажман Прстени за Жените 925 Sterling Silver

-20 %

DEN 4752.00

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја: Зелена
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Парична казна
Стил: Класичен
Бренд Име: LeiGe Накит
Поставување Тип: Prong поставување
Главниот Камен: Diopside
Метал Печат: 925,Фунта
Број На Модел На: RPC88019-ДИ
Повод: Свадба
CertificateType: ЦВА
Пол: Жените
Прстени Тип: Свадба Поставува
Метали Тип: Сребро.
Страна Камен: Други Вештачки материјал

Најдобрите понуди во категоријата