MOGEBIKE Дише Велосипед Велосипед возење Велосипед Циклус Долг Ракав Правец на Грб Windcoat Windproof Брз Сува Џерси Јакна Мажи Жени Нови

MOGEBIKE Дише Велосипед Велосипед возење Велосипед Циклус Долг Ракав Правец на Грб Windcoat Windproof Брз Сува Џерси

-50 %

DEN 383.76

Ново

Това е достапна

Големина: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име: MOGEBIKE
Материјал: Акрилик,Полиестер
Пол: Мажи
Ткаенина Тип: Batik
Функција: Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено
Јака: V Деколте
Број На Модел На: 4432
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outerwear Тип: Јакни
Спорт Тип: Велосипедизам

Најдобрите понуди во категоријата