За GoPro Херој 5 Батеријата 3PCS 1600mAh GoPro 6 Батеријата + USB Двојна Батерија Полнач За GoPro Hero5 Црна Камера Додатоци

За GoPro Херој 5 Батеријата 3PCS 1600mAh GoPro 6 Батеријата + USB Двојна Батерија Полнач За GoPro Hero5 Црна Камера

-50 %

DEN 911.76

Ново

Това е достапна

Батерија: Yes
Пакет: Yes
Бренд Име: Batmax
Број На Модел На: Gopro херој 5
боја: Црна
Тип: Стандардна Батерија
Употреба: Камерата
Тип На Батерија: Батерија Li-ion Батерија
Капацитет: 1600mAh
volts: 3.85 V
Целосно Компатибилен со : Фирмверот v01.50, v01.55, v01.57 и v02.00

Најдобрите понуди во категоријата