DIY Природни Камења, Накит Одлуки Наоди Материјали Отвори Сина Циркон Буда Главата Декоративни Шарм Метал Монистра Додатоци

DIY Природни Камења, Накит Одлуки Наоди Материјали Отвори Сина Циркон Буда Главата Декоративни Шарм Метал Монистра

-49 %

DEN 72.96

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: JUYA
Број На Модел На: Beadwork Додатоци Монистра
Материјал: Метал
Метали Тип: Бакар
Објектот Тежина: 2.3g
Надворешниот Дијаметар: 12mm
Објектот Форма: буда
Име на производ: Микро Отвори Циркон Spacer Buddah Монистра Додатоци
Материјал: Бакар+Циркони
Позлата Боја: Злато, Бело Злато, Злато се Зголеми PZ0207
Дупка со ГОЛЕМИНА: 1.5 mm
монистра големина: 18*12mm
Кристали: ААА Австриската Кристали
Dropshipping: Aliexpress Стандард Dropshipping
spacer монистра: Шарм Spacer Буда Монистра
потрошен материјал за накит трговија на големо: Природен Камен Perle Нараквици Ѓердан DIY Одлуки

Најдобрите понуди во категоријата