25 Слотови Празни Bobbins Spools Кутија Машина За Шиење Bobbin Случај Опфаќа Шиење Занаети

25 Слотови Празни Bobbins Spools Кутија Машина За Шиење Bobbin Случај Опфаќа Шиење Занаети

-86 %

DEN 45.12

Ново

Това е достапна

Бренд Име: God2A
Материјал: Пластични
Тип: Пластични
Употреба: bobbin случај
операција: Механички
Класа: Апарати за домаќинство
Земја/Регион на Производство: Кина

Најдобрите понуди во категоријата