Dolaime За Жените ID срце облик на рака Нерѓосувачки челик hummer затворач мода Хривнија накит Исклучителен подарок GB016

Dolaime За Жените ID срце облик на рака Нерѓосувачки челик hummer затворач мода Хривнија накит Исклучителен подарок

-80 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Бренд Име: Dolaime
Затворач Тип: Hummer
Стил: Тренди
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Поставување Тип: Никој
Компатибилност: Никој
Функција: Никој

Најдобрите понуди во категоријата