2017 Нова Мода Вест Жени со висок квалитет Елегантен лак патен Veste femme Ракави Јакни грб Пролет Waistcoat colete feminino

2017 Нова Мода Вест Жени со висок квалитет Елегантен лак патен Veste femme Ракави Јакни грб Пролет Waistcoat colete

-20 %

DEN 729.60

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL
Тип На Објект: Outerwear & Палта
Outerwear Тип: Вест
Пол: Жените
Стил: Моден
Шаблон Тип: Крпеница
Јака: О Деколте
Затворање Тип: Патент
Материјал: Spandex,Полиестер
Декорација: Spliced,Лак,Патентите
Облека Должина: Редовни
Sleeve Стил: Редовни
Големина: плус големина S-XL
боја: Црна и Бела
Вест: Без ракави грб
veste femme : вест жени
colete: жените вест
chalecos mujer: gilet
зимска јакна жени: waistcoat
colete feminino: gilet femme
елеци на жените: жените вест зима

Најдобрите понуди во категоријата