50mm кристал AB Цвет Форма да се Шие На Кристал Со Ноктот Поставување Злато База Фенси Камен Кристал applique За Свадба се Облекуваат

50mm кристал AB Цвет Форма да се Шие На Кристал Со Ноктот Поставување Злато База Фенси Камен Кристал applique За

-60 %

DEN 92.40

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Rhinestones
Големина: 50mm
Употреба: Чанти,Чевли,Облека
Стил: Flatback
Бренд Име: Mezao
Број На Модел На: да се шие на
Rhinestones Тип: Лабава Rhinestones
Техника: Шие-На
Обликот: Цвет
Материјал: Стакло
Да се шие на Кристал боја: кристал ab
Кристал со поставување: 50mm
Strass Кристално За Фустан: Rhinestones За Облека
strass амбуланта корегирање: стакло rhinestones
hot fix апликатори: камења и кристали
is_customized: Yes
Употреба: Помине Уметност

Најдобрите понуди во категоријата