Европа и Америка нови женски фитинг високи јака поврзана ракави вест тесни џемпер хеџинг

Европа и Америка нови женски фитинг високи јака поврзана ракави вест тесни џемпер хеџинг

-64 %

DEN 599.76

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект: Блузи
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: longqibao
Стил: Повик
Материјал: Памук,Волна
Ткаенина Тип: Плетени
Декорација: Никој
Блузи Тип: Резервоарот На Врвот
Облека Должина: Редовни
Број На Модел На: hf161

Најдобрите понуди во категоријата