0.8 mm 0.7 mm 1.2 mm 0.3 mm-2.2 mm Карбид Вежба, PCB Мини CNC Дупчење за Полнење, 10PCS Машини за Алатки, од Легиран CNC Мелење Машина

0.8 mm 0.7 mm 1.2 mm 0.3 mm-2.2 mm Карбид Вежба, PCB Мини CNC Дупчење за Полнење, 10PCS Машини за Алатки, од Легиран

-91 %

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

Дупка Со Дијаметар Од:
Бренд Име: HANGXIN
is_customized: Yes
Должина: 38mm
DIY Материјали: Металугрија
Материјал: Волфрам Карбид
Употреба: PCB Дупчење
Тип: Пресврт Вежба Малку
Број На Модел На: 0.3 0.4 mm mm 0.5 mm 0.6 mm 0.7 mm 0.8 mm 0.9 1.0 mm mm 1.1 mm 1.2 mm
is_customized: да
DIY Материјали: Металугрија
CarbideUse: PCB Дупчење
Делови: 0.125 / 3.175 MM
Должина на Сечење: 0.217-0.413/5.5-10.5 MM
Карактеристики: погоден за носене одлична pcb дупчење
за: 3D printuse за 1
PCB гравирање вежба замени големи CNC ма: карбид микро вежба битови алатка
dremel алатка вежба битови : PCB одбор WC
машини алатки: Минијатурни пресврт вежба

Најдобрите понуди во категоријата