Kymyad Колиер femme Нов Долг Ѓердан Жените Tassel Ѓердани & Приврзоци Црн Синџир Ѓердан Bijoux Џемпер Изјава Ѓердан

Kymyad Колиер femme Нов Долг Ѓердан Жените Tassel Ѓердани & Приврзоци Црн Синџир Ѓердан Bijoux Џемпер Изјава Ѓердан

-81 %

DEN 91.92

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Бренд Име: Kymyad
Ѓердан Тип: Синџири Ѓердани
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Pendant Големина: 100mm
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Жените
Број На Модел На: 2016120301
Материјал: Метал
Функција: красат
ѓердан боја: Гроздобер
Ѓердан Име 1: долг ѓердан
Ѓердан Име 2: изјава ѓердан
Ѓердан Име 3: pendant ѓердан
Ѓердан Име 4: колиер femme
Ѓердан Името 5: collares
Occassion: Партија,свадба,подароци,божиќ Подарок
Пол: Жените
е-прилагодена: Yes
квалитетот на производот: Excellet

Најдобрите понуди во категоријата