5x Buffle Литиум Li-ion 40mAh 3.6 V Батерија LIR2032 Копчето Мобилен Батерии Монета Батеријата се Замени CR2032 BR2032 CR2332

5x Buffle Литиум Li-ion 40mAh 3.6 V Батерија LIR2032 Копчето Мобилен Батерии Монета Батеријата се Замени CR2032 BR2032

DEN 143.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Buffle
Тип На Батерија: Li-Ion
is_customized: Yes
Номиналниот Капацитет: 40mAh
Големина: 20x3.2mm
Број На Модел На: LIR2032
Номиналниот Напон: 3.6 v
Број На Модел На: dcVSALIR2032zx5
Тип: Литиум Li-ion Батерија батерии
Пакет: ПВЦ пакет 5 парчиња/пакет
Тежина: 3.1 g
Пад на превозот: Yes
Поддржува: кориснички направени
Се замени за : BR2032, CR2332, BR2332, DL2032, SB-T15,
Замена за моделот: До 2032, EA2032C, ECR2032, L14, L2032, LF1/2V CR до 2032

Најдобрите понуди во категоријата