Универзална Мото Додатоци Autobike Rearview Огледало Моторни Страна Rearview Огледало За Suzuki GSX-R600 Gladius 650 Hayabusa

Универзална Мото Додатоци Autobike Rearview Огледало Моторни Страна Rearview Огледало За Suzuki GSX-R600 Gladius 650

-70 %

DEN 935.76

Ново

Това е достапна

боја: Злато, Портокал, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Црна
Тип На Објект: Странични Ретровизори & Додатоци
Име На Модел: RH2-РМ-006
Бренд Име: ZRIHE
Објектот Висина: 0inch
Објектот Тежина: 0kg
Материјал Тип: CNC алуминиум
Објектот Ширина: 0inch
Објектот Должина: 0inch
Is_customized: Yes
посебни перформанси: Мотор Rearview Огледало
Бои: Sliver/Сино/Gold/Портокал/Зелена/Црвена/Црна
Fitment: Повеќето од мотоцикл модели

Најдобрите понуди во категоријата