1pcs/многу 804270 3.7 V 3000mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За PDA Таблет Компјутерите Дигитални Производи Бесплатен Превозот

1pcs/многу 804270 3.7 V 3000mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За PDA Таблет Компјутерите Дигитални

-50 %

DEN 287.52

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Литар енергија на батеријата
Батерија: Yes
Број На Модел На: 804270
Пакет: Yes
Употреба: MP3 / MP4 Плеер
Тип: Стандардна Батерија

Најдобрите понуди во категоријата