Дете Спорт Кошула Долг Ракав Работи Маици Црна Фитнес Салата База Слој На Врвот Деца, Фитнес, Јога Работи Компресија Tshirt Дете

Дете Спорт Кошула Долг Ракав Работи Маици Црна Фитнес Салата База Слој На Врвот Деца, Фитнес, Јога Работи Компресија

-72 %

DEN 341.28

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL
Тип На Објект: Целосна Должина
Спорт Тип: јога
Број На Модел На: ДЕЦА 01
Пол: Момчиња
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал: Модални
Ткаенина Тип: Плетени
Затворање Тип: Еластичен Појас
Активност: Крос-Кантри, Велосипедизам, Безбол, Фудбал, Racing, Фитнес
Повод: Слободно Време За Спорт, Вежбајте, Перформанси, Отворен, Затворен
Големина на: 24/26/28/30
Еластичност: еластичен
Дебелина: Тенка
Стил: Активни

Најдобрите понуди во категоријата