Бесплатен Превозот Автоматски Напонот Switcher AVS 5amp Фрижидер Guard Заштитник Висок Квалитет Напон Заштитник за Фрижидер

Бесплатен Превозот Автоматски Напонот Switcher AVS 5amp Фрижидер Guard Заштитник Висок Квалитет Напон Заштитник за

DEN 312.00

Ново

Това е достапна

Фаза: еден фаза
Тековниот Тип: AC
Број На Модел На: FG-5A
is_customized: Yes
Употреба: Напон заштитник
Номиналниот Напон: 230v
Моменталната Оценка: 5A
Фреквенција: 50/60Hz
под-напон исклучување: 185V
Под-напон се поврзе: 190V
Скок заштита: 160J
почекајте време: 90 секунди
Пакување Тип: Боја на кутијата или да блистер пакување
Тип На Единица: парче
Тежина На Пакет: 0.250kg (0.55lb.)

Најдобрите понуди во категоријата