Montessori Материјал Шарени Дрвени Облици Натпревар Игри Геометрија Столбови Блокови За Деца

Montessori Материјал Шарени Дрвени Облици Натпревар Игри Геометрија Столбови Блокови За Деца

DEN 575.76

Ново

Това е достапна

Пол: Унисекс
Возраст Опсег: > 3 години
Материјал: Дрво
Предупредување: No
Број На Модел На: дрвени блокови
Скала: 1
Тип: Обликот натпревар игра
Тема: Згради
Количината на Предмети во Собата: 1 сет

Најдобрите понуди во категоријата