Топла 2017 Нови Супериорен Жена Mens Ретро Дизајн Кожа Бенд Аналогни Легура Кварц Зглоб Види relogio masculino feminino Ноември 29

Топла 2017 Нови Супериорен Жена Mens Ретро Дизајн Кожа Бенд Аналогни Легура Кварц Зглоб Види relogio masculino feminino

-42 %

DEN 62.16

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот: Круг
Број На Модел На: Жена Mens Ретро Дизајн Кожа Бенд Зглоб Види
Пол: љубителите'
Стил: Fashion & Неврзан
Бендот Материјал Тип: PU
Затворач Тип: Тока
Бендот Ширина: 19mm
Случај Материјал: Легура
Dial Дијаметар: 35.5 mm
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Движење: Кварц
Случај Дебелина: 7mm
Функција: Никој
Отпорност На Вода Длабочина: Не водоотпорен
Бендот Должина: 22cm
Dial Прозорец Материјал Тип: Стакло
Бренд Име: Aimecor
Количина: 1pc

Најдобрите понуди во категоријата