2 парчиња За BMW 1 SERIES E87 Z4 Супер Светла Бела 6000K H11 LED Светилки за во Автомобил Магла Светилки Напојува Со Остар LED Чип

2 парчиња За BMW 1 SERIES E87 Z4 Супер Светла Бела 6000K H11 LED Светилки за во Автомобил Магла Светилки Напојува

-60 %

DEN 696.00

Ново

Това е достапна

Тип Socket: H11
Тип На Објект: Извори На Светло
Извор На Светлина: LED
Автомобил Марка: За Сите автомобили
Температура На Боја: 6000K
Wattage: 80W each bulb
Автомобил модел: За Сите автомобили
Напон: 12V
Бренд Име: Yadasatuna

Најдобрите понуди во категоријата