Нови 12V 16 Канал Реле Модул за DSP AVR СЛИК РАКА УНО МЕГА 2560 Р3 ATMEGA 1280 (Сина)

Нови 12V 16 Канал Реле Модул за DSP AVR СЛИК РАКА УНО МЕГА 2560 Р3 ATMEGA 1280 (Сина)

-90 %

DEN 239.76

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 16 канал реле модул
Бренд Име: HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел: Никој

Најдобрите понуди во категоријата