BIVS3 BIVE3 LA-D061P Главниот Одбор За Леново E31-80 Лаптоп Плоча SR2EY I5-6200U ПРОЦЕСОРОТ DDR3L GeForce 940M Видео Картичка

BIVS3 BIVE3 LA-D061P Главниот Одбор За Леново E31-80 Лаптоп Плоча SR2EY I5-6200U ПРОЦЕСОРОТ DDR3L GeForce 940M Видео

-90 %

DEN 6912.00

Ново

Това е достапна

Пристаништа: Wifi,Ethernet,VGA
Примена: Лаптоп
Тип Socket: одборот на процесорот
Број На Модел На: E31-80
Форма Фактор: CEB
Хард Диск Интерфејс: SATA
Графичка Картичка Тип: Интегрирани
Пакет: Yes
Меморија Тип: DDR3
FSB / ХТ: MHZ
Бренд Име: NOKOTION
Форма Фактор: ATX
Објектот Состојба: Реновирана
Меморија Банка: 1 DDR3 DIMM
Меморија канал: Двојно
Максимална Ram Капацитет: 8 GB
Со ПРОЦЕСОРОТ: Yes
Чипсет: intel HM86
Место на Потекло: Кина (Главниот одбор)
Conditon: Работат и се скоро нови
Гаранција: 2 Месец
Објектот Состојба: Скоро Нови
Поддржува Прикаже Излез: Yes
Проширување Слотови: WIFI
Повеќе Графички Картички: Не е поддржано
Интерфејс Тип: S/PDIF Коаксијален

Најдобрите понуди во категоријата