Ретро Преголеми очила за сонце Жените Мода Сонце Очила за Мажи Бренд Дизајнер Гроздобер Нијанси Gafas Oculos De Sol UV400 1207T

Ретро Преголеми очила за сонце Жените Мода Сонце Очила за Мажи Бренд Дизајнер Гроздобер Нијанси Gafas Oculos De Sol

-20 %

DEN 239.76

Ново

Това е достапна

Eyewear Тип: Очила за сонце
Тип На Објект: eyewear
Рамка Материјал: Легура
Оптички Леќи Атрибут: Photochromic,Анти-Рефлективен,UV400,од Тебе
Број На Модел На: 1207T
Пол: Жените
Леќи Материјал: Поликарбонат
Леќа Ширина: 60mm
Стил: очила
Одделот За Името: Возрасни
Леќа Висина: 63MM
Бренд Име: TrendyMate
очила за сонце функција: UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB ЗРАЦИ
Погоден Лице: Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице,Голема Лице
SunglassesPromotion: На Промоцијата Топла Продажба Супер Се Справи Викенд Се Справи Бесплатен Превозот
Употреба Предмет: Партија,на Патување,на Шопинг,Божиќ Подарок ,Подарок за Денот на Вљубените
очила за сонце стил: Гроздобер Ретро Стил На Очила За Сонце, Елегантен Стил Очила За Сонце
За Родова Век: Мажи & Жени Момчиња & Девојки Младите Мажи & Жени Masculino Feminino

Најдобрите понуди во категоријата