2018 Побрзаа Титаниум Гром од не ' Рѓосувачки Челик Род Fastener Круг 5pcs/многу Din912 M8x95 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки

2018 Побрзаа Титаниум Гром од не ' Рѓосувачки Челик Род Fastener Круг 5pcs/многу Din912 M8x95 Нерѓосувачки Челик А2

-84 %

DEN 295.20

Ново

Това е достапна

Бренд Име: AXK
DIY Материјали: Металугрија
Број На Модел На: M8x95
is_customized: Yes
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Стандард: DIN912
Материјал: Нерѓосувачки Челик А2 SUS304
Тип На Единица: многу (5 парчиња/многу)
Тежина На Пакет: 0.250kg (0.55lb.)
Пакет Големина: 20cm x 14cm x 2cm (7.87in x 5.51in x 0.79in)

Најдобрите понуди во категоријата