3D LED Ноќ Светлина На Лизгање Чевли со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација Оптичка Илузија Страшни

3D LED Ноќ Светлина На Лизгање Чевли со 7 Бои на Светлината за Домашна Декорација Светилка Неверојатни Визуелизација

DEN 287.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ноќ Светла
Е Батерии Се Потребни: No
Тип На Батерија: Никој
сертификација: CE,FCC
Извор На Енергија: AC
Употреба: празник
Е Батерии Вклучени: No
Тело Материјал: ABS
Енергија: Допир
Wattage: 0-5W
Извор На Светлина: LED Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Број На Модел На: Shoes01
Тип: ноќ светлина
Бренд Име: MYDKDJL
Обликот: Чевли
Напон: 5V

Најдобрите понуди во категоријата