Оригиналниот DOIT Висок Квалитет на Робот Механичка Рака Манипулатор Gripper Механички Шепа за MG996R Серво

Оригиналниот DOIT Висок Квалитет на Робот Механичка Рака Манипулатор Gripper Механички Шепа за MG996R Серво

-100 %

DEN 382.32

Ново

Това е достапна

боја: без серво, со серво
Пол: Унисекс
Стоковните Атрибут: собранието
Тип На Објект: Модел
Големина: 25cm
Војник Додатоци: Војник Готовиот Производ
Предупредување: Други
Состојба: Во Акционерско Предмети
Верзија Тип: Првото Издание
Возраст Опсег: > 6 години
Бренд Име: SZDoit
Далечинска Контрола: Yes
Со Анимација Извор: Кина
Mfg Серија Број: Собранието/Монтажа
Број На Модел На: Други
Димензии: Други
Завршување Степен: Готови Производи
Материјал: Метал
Тема: Роботи
Кукли Тип: Модел
Други: Други

Најдобрите понуди во категоријата