200mm-360mm Транспарентен Кристално Стакло Пол Свеќа Држачот За Свадба Партија Вечера Свеќи Оркестарот Божиќ Декорација Подароци

200mm-360mm Транспарентен Кристално Стакло Пол Свеќа Држачот За Свадба Партија Вечера Свеќи Оркестарот Божиќ Декорација

0 %

DEN 1293.36

Ново

Това е достапна

боја: 200mm, 280mm, 320mm, 360mm
Стил: Европа
Бренд Име: YUZHOU
Материјал: Кристално
Појавување На Свеќа: Колона Свеќа/Топката Свеќа
Употреба: Дома декорација
Тип: Свеќа Стојат
Рачно изработени: Yes
Функција: Појавување На Држи Свеќа
Број На Модел На: YZ043
боја: Транспарентна
Користи: свадба свеќник, празник светилник

Најдобрите понуди во категоријата