НОВ Поттик Активирана на Издувните гасови Исечок /Депонија 102MM Отворен Стил Притисок: за 1 БАР За Форд Фокус ZX3/ZX5-апарат TK-CUT102-OP-ЗГОЛЕМЕТЕ

НОВ Поттик Активирана на Издувните гасови Исечок /Депонија 102MM Отворен Стил Притисок: за 1 БАР За Форд Фокус ZX3/ZX5-апарат

DEN 719.28

Ново

Това е достапна

Другиот Дел Број: Издувните Исечок /
Бренд Име: TANSKY
Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Осветленост Дел Број: Издувните Контрола Вентил
Специјални Функции: Универзална
Монтажа Позиција: Медиум
Тип: Dissipative Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство: Кина
Производителот Дел Број: TK-CUT102-OP-ЗГОЛЕМЕТЕ
Точка име : Издувните Контрола Вентил Сет
Издувните Исечок отворен Стил КОЛИЧИНА: 1pc
Почнувајќи Тип: Позитивен Притисок
Материјал Тип: Изработени од Нерѓосувачки челик (304
Издувните Исечок Вентил Цевка OD: 102mm
Притисокот опсег: -2 psi - 5.5 psi
Издувните Исечок Вентил Состојба: ОТВОРЕТЕ
Притисок: околу 1 БАР
Дел Име: Електрични Издувните Catback Downpipe Исечок Систем
Го Замени Името: ДОЛУ СРЕДИНАТА ОСКА ЦЕВКА НАЗАД ПРИГУШУВАЧ

Најдобрите понуди во категоријата