LEEWA Автомобил HD Паркинг Копија на Камерата За Тојота Круна 3 2010-2011 Со LED Обратен Rear View Camera #CA3944

LEEWA Автомобил HD Паркинг Копија на Камерата За Тојота Круна 3 2010-2011 Со LED Обратен Rear View Camera CA3944

-66 %

DEN 316.80

Ново

Това е достапна

Жица или Безжично: Жица
Бренд Име: LEEWA
Школка Материјал: Пластични
Guiding Line: Yes
Алармот Тип: Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел: 6M
Материјал Тип: ABS
Леќа Материјал: Стакло

Најдобрите понуди во категоријата