2UZ 2UZFE Мотор заврши Целосна заптивка поставени комплет за Toyota LAND CRUISER 100 4.7 L 4664CC 1998-up 04111-50122 04111-50121 430595P

2UZ 2UZFE Мотор заврши Целосна заптивка поставени комплет за Toyota LAND CRUISER 100 4.7 L 4664CC 1998-up 04111-50122

DEN 1800.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: westmove
Тип На Објект: Моторот Обнова Колекции
Година: 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Име На Модел: 04111-50122 04111-50121 04111-50120 0411150122 0411150121 0411150120
Зафатнина: 2UZ 2UZ-FE 2UZ FE 4.7 L 4664CC
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Објектот Должина: 40cm
Објектот Ширина: 15cm
Објектот Висина: 2cm
Објектот Тежина: 1.5kg
Материјал Тип: 04111 50122 04111 50121 04111 50120 0411150122 FF5860 430595P
Специјални Функции: заптивка
Нема. на Цилиндри: 8
моторот: 2UZ 2UZ-FE 4.7 L 4664CC
Примена: Toyota LAND CRUISER 100 4.7 L 4664CC 1998-up
ОЕМ Бр.: 04111-50122 04111-50121 04111-50120 0411150122 0411150121 0411150120
Дел Бр.: FF5860 430595P
Година: 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004-

Најдобрите понуди во категоријата