1piece исклучување бела тешки мушка чипка applique, 3D чипка applique со монистра, 3d цвет applique за високата couture

1piece исклучување бела тешки мушка чипка applique, 3D чипка applique со монистра, 3d цвет applique за високата couture

DEN 117.60

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Чипка
Декорација: Rhinestones
Функција: Еко-Пријателски
Техника: Appliqued
Ширина: 20 *15cm
Материјал: Нето Платно

Најдобрите понуди во категоријата