8Pcs Слатководни Бисер, Отворајќи Кристал Spacer Монистра За Изработка на Накит

8Pcs Слатководни Бисер, Отворајќи Кристал Spacer Монистра За Изработка на Накит

-82 %

DEN 544.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: Нови
Бренд Име: linlidada
Материјал: бисер
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Бисер Форма: Нередовните
Надворешниот Дијаметар: 19mm
Објектот Форма: Нередовните
CAPM: 15-25days(Слободни)
DHL: 3-7days(20$)

Најдобрите понуди во категоријата