SKQIR 2018 Мода Уникатен Симпатична Geen Фокс Pendant Ѓердани за Жените Животинско Фокс Долг Синџир на Изјава Ѓердан Партија Подароци Накит

SKQIR 2018 Мода Уникатен Симпатична Geen Фокс Pendant Ѓердани за Жените Животинско Фокс Долг Синџир на Изјава Ѓердан

-40 %

DEN 159.60

Ново

Това е достапна

Метална боја: Злато
Должина: 47cm
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Број На Модел На: NK-17572
Pendant Големина: 12mm*31mm
Компатибилност: Сите Компатибилен
is_customized: Yes
Пол: Жените
Обликотшема: Животните
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Бренд Име: SKQIR
Стил: Канцеларија/кариера
Функција: Декорација
боја: ЗЛАТО,СРЕБРО.
Големина на Pendant : како Слика
Синџир должина: 47cm
style2: Моден
Style3: Симпатична
Style5: фокс ѓердан
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Пол: унисекс/жени/мажи/девојки

Најдобрите понуди во категоријата