JQHYART Primitivis Сликарство Платно Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Анри Русо Сон Дома Декор Печатени

JQHYART Primitivis Сликарство Платно Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Анри Русо Сон Дома Декор Печатени

-2 %

DEN 424.32

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 12x16, 16x20, 20x24, 24x32, 28x36
Рамка: No
Број На Модел На: QC1215-Henri_Rousseau
Форма: Еден
Материјал: Платно
Рамка на режимот: Формулиран
Техника: Спреј Сликарство
Стил: Апстракт
Обликот: Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот: No
Бренд Име: JQHYART
Медиум: Водоотпорен Мастило
Предмети: Апстракт
Поддршка База: Платно
Тип: Платно Printings

Најдобрите понуди во категоријата