SanErqi 100pcs За Samsung Галакси Гранд Премиер G530 G530H G531 G531F СМ-G531F Екран на Допир Digitizer Сензор екран осетлив на допир

SanErqi 100pcs За Samsung Галакси Гранд Премиер G530 G530H G531 G531F СМ-G531F Екран на Допир Digitizer Сензор екран

DEN 5376.00

Ново

Това е достапна

боја: g530 црна, g530 бела, g530 злато, g531 црна, g531 бела, g531 злато
Тип: Екран На Допир
Број На Модел На: За Samsung Галакси Гранд Премиер G530 G530H G531 G531F СМ-G531F
Екранот: ≥5
Бренд Име: SanErqi
Компатибилен Бренд: За Samsung Галакси Гранд Премиер G530 G530H G531 G531F СМ-G531F
Модел: За Samsung Галакси Гранд Премиер G530 G530H G531 G531F СМ-G531F
Функција: Екран на допир

Најдобрите понуди во категоријата