64Pcs/8Bags Sumifun Паста Третман Артритис Periarthritis Печ Болки во зглобовите Ослободување Релаксирачки Backache Масажа Гипс C505

64Pcs/8Bags Sumifun Паста Третман Артритис Periarthritis Печ Болки во зглобовите Ослободување Релаксирачки Backache

-16 %

DEN 195.84

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Welnove
Примена: Телото
Материјал: Композитен Материјал
Број На Модел На: C505-8Bags
Големина: Medium
Тип На Објект: Масажа & Релаксација
Објектот: За бел тигар
Големина: 7*10cm
Точка име : Болка Гипс/ Тигар Гипс
Многу Тип: 8Pcs/1Bag, 8Bags/1Lot
Рок На Траење: 2 години
време на испорака: Во Парк Со Брза Испорака
Сертификат: CE,ISO9001, Б.В., TUV

Најдобрите понуди во категоријата