Отворено Пикник Шпорет На Гас Горилници Свитлива Мини Челик Случај Преносни Готвење Алатки За Горење Кампување Опрема Опстанок Печка

Отворено Пикник Шпорет На Гас Горилници Свитлива Мини Челик Случај Преносни Готвење Алатки За Горење Кампување Опрема

-50 %

DEN 242.16

Ново

Това е достапна

Бренд Име: OUTAD
Расположливиот: No
Со Палење на Уредот или Не: Вклучени
Гориво: Isobutane Гас Мешавина
Употреба Состојба: Нормално Отворен
Структура: Еден-Парче
Капацитет: 3-5
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Парче Број На Ветрот Deflector: Не правец на штит
Применливи Леќата Тип: Солидна Леќата
Примена На Метод: упатство
Тип: алкохол шпоретот
Модел: ZH53000

Најдобрите понуди во категоријата