LEEWA Автомобил HD CCD Rear View Camera За KIA K4(14-16)/Cerato Форте Hatchback Парк Assid Копија Камера #CA4036

LEEWA Автомобил HD CCD Rear View Camera За KIA K4(14-16)/Cerato Форте Hatchback Парк Assid Копија Камера CA4036

-66 %

DEN 309.60

Ново

Това е достапна

Жица или Безжично: Жица
Бренд Име: LEEWA
Школка Материјал: Пластични
Guiding Line: Yes
Алармот Тип: Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел: 6M
Материјал Тип: ABS
Леќа Материјал: Стакло

Најдобрите понуди во категоријата