Жените Зима Кинески стил Памук Дебели Јакни Топло Памук Outerwear Везови Маскирани Палта Средна должина Parkas OKXGNZ 1382

Жените Зима Кинески стил Памук Дебели Јакни Топло Памук Outerwear Везови Маскирани Палта Средна должина Parkas OKXGNZ

-2 %

DEN 3693.36

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Sleeve Должина(cm): Целосна
Број На Модел На: Жените Зима Кинески стил памучна јакна
Декорација: Печ Дизајни,Батон,Везови,Џебови,Spliced,Pleated,Appliques
Ткаенина Тип: Broadcloth
Затворање Тип: Еден Гради
Материјал: Полиестер,Памук
Тежина: 1.0kg
Стил: кинески стил
Облека Должина: Долго
Маскирани: Yes
Тип: Тенок
Шаблон Тип: Флорални
Дебелина: Дебели
Бренд Име: OKXGNZ
Пополнување: Памук

Најдобрите понуди во категоријата