6-10мм Заоблени Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани За Жените долго 43-45СМ Свадба сребрен накит

6-10мм Заоблени Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани За Жените долго 43-45СМ Свадба сребрен накит

-58 %

DEN 285.84

Ново

Това е достапна

Метална боја: 6mm, 8mm, 10мм
Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: Нови
Приврзоци Тип: Solitaire
Стил: Тренди
is_customized: Yes
Материјал: бисер
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Компатибилност: Андроид
Обликотшема: Лице
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Функција: Расположение Tracker
Бренд Име: HUARONGKANGYOU

Најдобрите понуди во категоријата