Tayo малку автобус поставите xz 608 корејски Цртани филмови oyuncak araba автомобил Собрани гаража модел 4 мини пластични tayo автобус за деца Christm

Tayo малку автобус поставите xz 608 корејски Цртани филмови oyuncak araba автомобил Собрани гаража модел 4 мини пластични

-30 %

DEN 2207.76

Ново

Това е достапна

боја: не кутија, имаат кутија
Карактеристики: Diecast
Пластични Тип: ABS
Скала: 1
Предупредување: NO
Брод/Поморски Брод: Други
Материјал: Пластични
3C: Тип
сертификација: 3C
Бар-кодот: Yes
Тип: Автомобил
Бренд Име: HZFZ
Возраст Опсег: > 3 години
Број На Модел На: HF0238
Број на бар-кодот: 6879579420014
Производителите: Фабриката dropshipping продажба
Објектот: tayo автобус на Бензинска пумпа
боја: Сино, Црвено Жолта Зелена
Пол: децата бебе момче девојка деца
сертификација: CE 3C
Име: oyuncak araba tayo автобус
Пакет: 51*11*35.8 cm
превозот: EMS,DHL,FEDXE ,ТНТ, UPS-ОТ
Потекло: giocattolo jouet lelu zabawka speelbal Spielzeug leksak
За Возило Тип: tayo малку автобус сет

Најдобрите понуди во категоријата