APEXEL Универзална 18x25 Monocular Зум HD Оптички Мобилен Телефон Леќа Набљудување на Истражувањето 18X telephoto леќа со tripod за паметен Телефон

APEXEL Универзална 18x25 Monocular Зум HD Оптички Мобилен Телефон Леќа Набљудување на Истражувањето 18X telephoto

-62 %

DEN 429.12

Ново

Това е достапна

Компатибилен Бренд: Дланка,Samsung,Blackberry,HTC,Panasonic,Motorola,Sony-Ericsson,Apple iphone телефони,Nokia,Toshiba,LG
Обликот: овална
Телефон Камера Тип: Telephoto Лен
Број На Модел На: APL-18XT
Бренд Име: APEXEL
За телефони: Универзална
Пакување: Кутија
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен: за iPhone и други мобилен телефон

Најдобрите понуди во категоријата