40mm X 80mm,12V 30W гориво филтер грејач Силикони Топла Подлога Грејач,Силициум Грејач,3D Принтер Heatbed,50 степен Прилагодено дизајн

40mm X 80mm,12V 30W гориво филтер грејач Силикони Топла Подлога Грејач,Силициум Грејач,3D Принтер Heatbed,50 степен

-90 %

DEN 552.00

Ново

Това е достапна

is_customized: Yes
Број На Модел На: 40mm X 80mm
Тип: Моќ Алатка Делови
термостат: 50 степен
Монтажа Метод : 3M лепило поддршка
Линија должина : 40-100CM
Боја На Линија : случаен

Најдобрите понуди во категоријата