Промоција Метал Агол Црн Сомот Pendant Накит Екран зачувување Торбичка Ѓердан Накит Организатор на Патување се Тркалаат Торба 29*10см

Промоција Метал Агол Црн Сомот Pendant Накит Екран зачувување Торбичка Ѓердан Накит Организатор на Патување се Тркалаат

DEN 479.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Пакување & Екран
Објектот Висина: 4cm
Производ Карактеристики: прстен за складирање
Накит Пакување & Display Type: Сметководствена Случаи
Објектот Тежина: 220g
Објектот Должина: 55cm
Објектот Ширина: 29cm
Бренд Име: TREACHI
Материјал: Ткаенини

Најдобрите понуди во категоријата