R&Z Бебе Девојки Фустан 2018 Пролет Нови Принцеза Газа Крои Плетени Долг Ракав Нова Година Костими за Девојки Детска Облека

R&Z Бебе Девојки Фустан 2018 Пролет Нови Принцеза Газа Крои Плетени Долг Ракав Нова Година Костими за Девојки Детска

-20 %

DEN 240.00

Ново

Това е достапна

Дете НИ Големина: 2T, 3T, 4T, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името: Деца
Пол: Девојки
Фустани Должина: Колено-Должина
Број На Модел На: 200458
Вграден Градник: No
Sleeve Должина(cm): Целосна
Шаблон Тип: Крпеница
Јака: Екипажот Вратот
Декорација: Ruched
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил: Краток
Материјал: Памук,Mesh,Чипка
Силуета: Бал
Бренд Име: AiLe Зајакот
Sleeve Стил: Редовни
Одговара на возраста: Доенчињата и малите деца (1~3, 80~100cm)
Главните компоненти на ткаенина: Памук
Компонента содржината на главната ткаенина: 95
Применливи пол: Женски
Висина: 80см,90cm,100cm,110cm
Здолниште категорија: Еден-Парче
Сезоната: Пролет и есен, зима, есен
Стил: Корејската
Стил: Долг Ракав
Во Здолниште Стил: Принцеза Се Облекуваат

Најдобрите понуди во категоријата