JEXXI Мода Шупливи Од Круната Дизајн Со Круг Јасно Сино/Fuchsia Боја CZ Камен 925 Фунта Сребрен Прстен, Подарок Жените Накит

JEXXI Мода Шупливи Од Круната Дизајн Со Круг Јасно Сино/Fuchsia Боја CZ Камен 925 Фунта Сребрен Прстен, Подарок Жените

-32 %

DEN 163.92

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Поставување Тип: Отворајќи Поставување
Стил: Симпатична/Романтичен
Компатибилност: Сите Компатибилен
Повод: Свадба
Обликотшема: круна
Бренд Име: JEXXI
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Број На Модел На: J45701
Материјал: Метал
Прстени Тип: Свадба Бендови
Површината Ширина: /
Функција: /

Најдобрите понуди во категоријата