WUANGSUNE 5D Закривен Екран Заштитник за iPhone6 6S 7 8 Плус X Работ Целосно Покривање Филм за iPhone 7 8 Калено Стакло Филм Нова 3D

WUANGSUNE 5D Закривен Екран Заштитник за iPhone6 6S 7 8 Плус X Работ Целосно Покривање Филм за iPhone 7 8 Калено Стакло

-50 %

DEN 78.72

Ново

Това е достапна

боја: за iphone 6 6S, за iphone 6 плус, за iphone 6S плус, за iphone 7, за iphone 8, за iphone 8 плус, за iphone X, за iphone 7 плус
Материјал: Црна, Бела
Употреба: Мобилен Телефон
Карактеристики: Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен iPhone Модел: iPhone 8 Плус,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 7 плус,iPhone X,iPhone 7
Со Мало Пакет: No
На работ на работ Покриеност: Yes
Пакет: Yes
Тип: Пред Филмот
Бренд Име: WUANGSUNE
Компатибилен Телефон Бренд: Apple iPhone
Тврдост: 9H
боја: бело / црна
Големина: 4.7inch / 5.5inch

Најдобрите понуди во категоријата