IDzn Мажите Raglan Долг Ракав Т-маица Смешно Симпатична Зголеми Полжав Графички Памук Т Риза за Момче Мода Обичните Унисекс Облека Блузи

IDzn Мажите Raglan Долг Ракав Т-маица Смешно Симпатична Зголеми Полжав Графички Памук Т Риза за Момче Мода Обичните

-84 %

DEN 359.76

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име: iDzn
Sleeve Должина(cm): Целосна
Стил: Повик
Материјал: Памук,Lycra
Јака: О Деколте
Sleeve Стил: Raglan Долг Ракав
Шаблон Тип: Животните
Маскирани: No
Ткаенина Тип: Ткаени
Тип На Објект: Блузи
Блузи Тип: Tees
Пол: Мажи
Тема: Зголемете Полжав
маица боја: Бела,Црна,Сина
НЕМА.: RC2440C

Најдобрите понуди во категоријата