10pcs Помине уметност кристал легура Сјајна Транспарентен кристал помине накит DIY декорација додатоци и Шарени капките вода вежба 000

10pcs Помине уметност кристал легура Сјајна Транспарентен кристал помине накит DIY декорација додатоци и Шарени капките

-59 %

DEN 70.32

Ново

Това е достапна

боја: ML1911, ML1912, ML1913, ML1914, ML1915, ML1916, ML1917, ML1918, ML1919, ML1920, ML1921, ML1922, ML1923, ML1924, ML1925, ML1926, ML1927, ML1928, ML1929, ML1930, ML1931, ML1932, ML1933, ML1934
Тип На Објект: Кристал & Декорација
Бренд Име: Hisenlee
Материјал: Метал
Тежина: 20g
Број На Модел На: 0003-ml1911-1934 година
Количина: 10pcs

Најдобрите понуди во категоријата