Антички Сребрен Злато и Злато се Зголеми На 1 Сет Змија на Главата Clasps Конектор за Fermoir Хривнија Diy Накит Одлуки Внатрешна Големина 10мм

Антички Сребрен Злато и Злато се Зголеми На 1 Сет Змија на Главата Clasps Конектор за Fermoir Хривнија Diy Накит Одлуки

-28 %

DEN 71.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: VOQ
Накит Наоди Тип: Конектори
Материјал: Метал
Метали Тип: Цинк Легура
Објектот Ширина: 2.5cm
Производ Карактеристики: хривнија конектори
Објектот Дијаметар: 1cm
Објектот Висина: 1.5cm
Објектот Должина: 7cm
Објектот Тежина: 30g
Број На Модел На: P7
Тип На Објект: накит наоди
Потекло: Guangdong

Најдобрите понуди во категоријата